Засідання Робочої групи 2 УНП “Економічна інтеграція та наближення з політикою ЄС”: підсумки

18
Лип
2018
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / Новини РГ 2 / новини членів УНП

IMG_7329

17 липня відбулося засідання Робочої групи 2 «Економічна інтеграція та наближення з політиками ЄС» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Учасники обговорили зміни інституційної структури, що наразі впроваджуються в рамках Східного партнерства та Форуму громадянського суспільства СхП, новий формат роботи і місце Робочої групи 2 в цій структурі.

Представники організацій, які наразі реалізовують проекти за підтримки грантового компоненту “Громадська синергія”, розповіли про плани та поточні результати проектів. Зокрема, Ірина Коссе (Інститут економічних досліджень та політичних консультацій) проінформувала учасників про проект «Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч», а Максим Корявець (Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень) окреслив досягнення в рамках проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей». Натомість Володимир Ночвай (Центр розвитку інновацій) окреслив проміжні досягнення в рамках проекту «Посилення участі громадськості у створенні та імплементації цифрового порядку денного України та гармонізації цифрових ринків з ЄС та країнами СхП».

IMG_7441

IMG_7302Учасники також актуалізували операційний план Робочої групи 2 на 2018 рік, обговоривши ідеї спільних ініціатив. Гостем засідання стала Вікторія Михно (KPMG), яка разом з Юрієм Вдовенком (ГО «Центр транскордонного співробітництва») поділилися лайфхаками успішних державних комунікацій, зокрема, досвідом Естонії.

IMG_7373

Матеріали зустрічі (порядок денний засідання, схема оновленої структури Східного партнерства і Форуму, операційний план роботи РГ2, презентації): goo.gl/kdynHt.

Звіт за підсумками засідання (підготував Координатор РГ2 М.Корявець): UNP WG2_meeting report.

Засідання відбулося за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом і Міжнародним фондом “Відродження” (МФВ) та виконується Європейською програмною ініціативою МФВ.

Більше фото з засідання

IMG_7322

IMG_7449