Відбулось засідання Робочої групи 1 УНП «Демократія, права людини, належне урядування і стабільність»

05
Тра
2018
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / Новини РГ 1 / новини членів УНП / РГ1

IMG_4566

4 травня 2018 року у м. Києві відбулося засідання Робочої групи 1 Української національної платформи ФГС СхП «Демократія, права людини, належне урядування і стабільність» (координатор – Віталій Мартинюк).

У засіданні взяли участь 18 учасників – представників організацій-членів РГ1. Вони обговорили підсумки діяльності групи у І кварталі 2018 року та виконання Плану РГ1. Координатор групи Віталій Мартинюк повідомив, що усі заплановані на перший квартал заходи були виконані, та поінформував коротко про результати роботи, зокрема, щодо початку реалізації організаціями-членами проектів, підтриманих в рамках регрантингу Форуму громадянського суспільства СхП та проекту «Громадська синергія».
Члени РГ 1 завершили формування підгруп РГ1 та вирішили, що до Щорічної конференції УНП ФГС СхП 2018 року чинні координатори підгруп продовжать виконання своїх функцій: Юлія Савельєва – «Права людини (ґендерна рівність, захист уразливих груп, недискримінація)», Людмила Чабак – «Свобода слова, медіа і стратегічні комунікації», Марина Козловська – «Належне врядування і секторальні політики», Максим Хилько – «Безпека та стабільність».

IMG_4574
Окрема увага була приділена питанням гендерної політики в діяльності ФГС СхП, комунікаціям з іншими групами і платформами, захисту прав людини в Україні, посиленню роботи із стейколдерами та роботі в регіонах. Щодо останнього, було схвалене рішення опрацювати ідеї щодо проведення зустрічей з представниками місцевих органів влади та заходів з інформування громадськості про Східне партнерство та діяльність Форуму громадянського суспільства СхП в регіонах України.

IMG_4564
Під час обговорення ідеї формування бази експертів та спікерів з членів УНП ФГС СхП була доведена інформація про портал зовнішньої політики – онлайн-платформу українських експертів у сфері міжнародних відносин України, що підтримується Міжнародним фондом «Відродження». Члени РГ1 запропонували створити базу експертів та спікерів в рамках УНП ФГС СхП, яка могла б допомогти членам Платформи швидко налагоджувати контакти для спільної реалізації проектів, проведення заходів та аналітичної діяльності, а також продемонструвати стейкхолдерам експертні та організаційні можливості УНП.

IMG_4583

За результатами обговорення пропозицій до святкування Дня Європи в Україні, учасники зустрічі ініціювали проведення заходу з інформування про Східне партнерство, діяльність Форуму Громадянського суспільства СхП та Української національної платформи.

Наступне засідання члени РГ1 вирішили провести у липні 2018 року.

Дізнатись детальніше про підсумки засідання: див. протокол зустрічі (WG1_report_2_04-05-2018).

Захід пройшов за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується ЄС та Міжнародним фондом «Відродження» та виконується Європейською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження».

IMG_4587

IMG_4582

IMG_4590