В Києві відбудеться міжнародна експертна дискусія «Розвиток територіального співробітництва України, Білорусі та Молдови: через транскордонні проекти до сталого розвитку»

07
Вер
2018
Категорії: Анонси РГ 2 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / Новини РГ 2 / новини членів УНП / РГ2
41252297_1060991940733430_3974128415740526592_o
12 вересня у м.Києві відбудеться міжнародна експертна дискусія “Розвиток територіального співробітництва України, Білорусі та Молдови: через транскордонні проекти до сталого розвитку”.
 
Проект програми заходу: Agenda.
 
Мета дискусії: презентувати та обговорити результати дослідження, присвяченого проблематиці підготовки та реалізації в Україні програм територіального співробітництва Східного партнерства «Білорусь-Україна» та «Молдова-Україна».
Учасники заходу дізнаються, з якими проблемами стикалися суб’єкти виконання програм  у восьми регіонах України, які аспекти надання та використання допомоги Україні з боку ЄС потребують вдосконалення.
 
Спікери заходу:
• Юрій Вдовенко, керівник ГО «Центр транскордонного співробітництва» (Чернігів)
• Зоряна Міщук, ключовий експерт проекту «Громадська синергія»
• Віктор Бурий, директор Гомельського регіонального агентства економічного розвитку (Білорусь), член Спільного керівного комітету Програми «Білорусь-Україна»
• Віорел Чівріга, координатор функціонального відділу економіки Інституту розвитку та соціальних ініціатив (Молдова), координатор Робочої групи №2 «Економічна інтеграція та зближення з політиками ЄС» Молдавської національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства
• Лаура Діттель, директор Карпатського фонду (Словаччина), член Керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного партнерства
• Павло Бранда, заступник виконавчого директора Єврорегіону «Ніса» (Чехія), віце-президент Асоціації європейських прикордонних регіонів, член Комітету регіонів
• Євгеній Романенко, керівник проекту «Посилення впливу громадськості на розвиток територіальної співпраці України, Білорусі та Молдови»
• Борис Уваров, заступник керівника ГО «Центр транскордонного співробітництва» (Чернігів)
• Лариса Пільгун, заступник голови правління ГО «Експертна група «Сова», регіональний партнер проекту по Київській області
• Дмитро Безвербний, експерт ГО «Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу», регіональний партнер проекту по Волинській області.
 
Реєстрація учасників експертної дискусії триває до 9 вересня 2018 року (неділя) включно, результати відбору будуть оголошені 10 вересня 2018 року. Для участі у заході, будь ласка, подавайте заявки на електронну адресу eugenromananenko@gmail.com. Відібраним учасникам, якщо вони проживають не в Києві, організатори покриватимуть витрати на проїзд.
 
Захід проводиться в рамках проекту «Посилення впливу громадськості на розвиток територіальної співпраці України, Білорусі та Молдови», який виконує ГO «Центр транскордонного співробітництва» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та у співпраці з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Проект «Посилення впливу громадськості на розвиток територіальної співпраці України, Білорусі та Молдови» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу і Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія».