Розпочався процес реєстрації на участь у Щорічній конференції УНП ФГС СхП (2-3 листопада 2018 р.)

03
Жов
2018
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5

IMG_0253_1

Щорічна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства відбудеться 2-3 листопада 2018 р. (п’ятниця-субота) у м. Києві (конференц-зал «Admiral Hall» за адресою вул. Хрещатик 7/11).

У перший день заходу відбудеться презентація результатів експертної оцінки виконання Україною «20 очікуваних досягнень Східного партнерства до 2020 року» за 2017-2018 рр. і експертні дискусії в робочих групах. Також відбудеться інформаційно-роз’яснювальна сесія щодо реформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Другий день  конференції буде присвячений звітно-виборчим процедурам, роботі в групах, а також обговоренню окремих регламентних питань діяльності Платформи (більш детальна програма заходу буде повідомлена пізніше).

Щоб подати заявку на участь в конференції, зацікавлені організації-члени УНП мають не пізніше 11 жовтня 2018 р. (включно) заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/17qZTZJMp1mPMBl9rf42vmRtZVOlyXAsLQ3yPrtpFqyE/edit.   

Очікується, що у конференції візьме участь близько 80 делегатів. У разі, якщо кількість отриманих заявок буде більшою, Керівний комітет УНП проведе відбір учасників з урахуванням нижчезазначених критеріїв. А саме, перевага буде віддана організаціям-членам Платформи, які:

-        подали документи для перереєстрації членства в  УНП;

-        реалізовують проекти в рамках конкурсів регрантингу проекту «Громадська синергія» та Форуму громадянського суспільства Східного партнерства;

-        беруть участь у підготовці аналітичних продуктів Платформи;

-        є делегатами цьогорічної Щорічної асамблеї Форуму громадянського суспільства СхП (що відбудеться 10-12 грудня 2018 р. у Тбілісі);

-        чиї представники очолюють робочі групи і підгрупи УНП;

-        брали активну участь у засіданнях робочих груп та інших заходах, які проводилися Українською національною платформою та проектом «Громадська синергія», а також у заходах Форуму громадянського суспільства Східного партнерства;

-        ініціювали і готували звернення/заяви, та брали конструктивну участь в  обговореннях інших питань, що виносились на розгляд.

При цьому в конференції зможуть взяти участь не менше 10 учасників з числа членів Платформи, що долучились до роботи УНП у 2018 р. та організацій-членів, які не брали участі у минулорічній конференції Платформи.

Відібраним іногороднім учасникам буде забезпечено проживання та проїзд до м. Києва. Відшкодування проїзду здійснюватиметься наприкінці другого дня конференції за умови надання копій проїзних документів на автобус/поїзд класу не вище купе/Інтерсіті другого класу. Обов’язковою умовою є участь у всіх сесіях, передбачених програмою конференції.

Організаційний комітет конференції повідомить про результати розгляду заявок до 17 жовтня 2017 р. включно.

Хід конференції та результати засідань висвітлюватимуться на сайті та фейсбук-сторінках Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. За підсумками конференції буде опубліковано інформаційний звіт.

Конференція відбудеться за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом, співфінансується та виконується Міжнародним фондом «Відродження».