Відкрито реєстрацію на участь у Щорічній конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

12
Кві
2019
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5

IMG_9428 (1)

Реєстрація на участь у Щорічній конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства вже розпочалась!

Цього року конференція відбудеться 17-18 травня 2019 р. (п’ятниця-субота) у м. Києві (конференц-зал «Admiral Hall» за адресою вул. Хрещатик 7/11).

У перший день заходу відбудеться дискусійна панель з аналізом тенденцій в регіоні Східного партнерства на основі результатів дослідження «Індекс Східного партнерства». Також учасники обговорять результати Східного партнерства, які вдалося досягнути у різних секторах протягом 10-ти років ініціативи СхП.  Предметом обговорення ще однієї сесії будуть регламентні питання діяльності УНП.

Другий день  конференції буде присвячений звітно-виборчим процедурам та роботі в групах (більш детальна програма заходу буде повідомлена пізніше).

Щоб подати заявку на участь в конференції, зацікавлені організації-члени УНП мають не пізніше 21 квітня 2019 р. (включно) заповнити анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1njaWrvbBOt8fOxp_H8251oaomhkXzxewK8GkrAWAmpU/edit.   

Очікується, що у конференції візьмуть участь близько 100 делегатів. У разі, якщо кількість отриманих заявок буде більшою, Керівний комітет УНП проведе відбір учасників з урахуванням нижчезазначених критеріїв. Зокрема, перевага буде віддана організаціям-членам Платформи, які:

-   реалізовують проекти в рамках конкурсів регрантингу проекту «Громадська синергія» та Форуму громадянського суспільства Східного партнерства;

-  беруть участь у підготовці аналітичних продуктів Платформи;

-  були обрані делегатами Щорічної асамблеї Форуму громадянського суспільства СхП 2018 р.;

-   чиї представники очолюють робочі групи і підгрупи УНП;

-  брали активну участь у засіданнях робочих груп та інших заходах, які проводилися Українською національною платформою та проектом «Громадська синергія», а також у заходах Форуму громадянського суспільства Східного партнерства;

-   є новоприєднаними організаціями, які упродовж останнього року активно долучались до діяльності Платформи;

-   ініціювали і готували звернення/заяви, та брали конструктивну участь в  обговореннях інших питань, що виносились на розгляд.

Відібраним іногороднім учасникам буде забезпечено проживання та проїзд до м. Києва. Відшкодування проїзду здійснюватиметься наприкінці другого дня конференції за умови надання копій проїзних документів на автобус/поїзд класу не вище купе/Інтерсіті другого класу. Обов’язковою умовою є участь у всіх сесіях, передбачених програмою конференції.

Організаційний комітет конференції повідомить про результати розгляду заявок до 24 квітня 2018 р. включно.

Хід конференції та результати засідань висвітлюватимуться на сайті та фейсбук-сторінках Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Конференція відбудеться за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом, співфінансується та виконується Міжнародним фондом «Відродження».