Членство в УНП

Бажаєте долучитися до діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства і стати членом Платформи?

Для цього Вам потрібно зробити два головних кроки:

1)      Заповнити реєстраційну заявку на сайті Платформи за цим посиланням,

2)      Додатково надіслати пакет документів відповідно до політики членства УНП на електронну скриньку unp.eap@gmail.com.

 

Детальніше про процедуру і перелік документів можна прочитати за посиланням (див. розділ 2 документу): http://old.eap-csf.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/Membership-Policy.pdf

Перелік документів, зокрема, включає:

 -        2 рекомендаційні листи від чинних членів УНП (в тому числі не менше 1 рекомендації –  від організації-члена РГ, до членства в якій подається організація-аплікант);

-        Електронну копію статуту;

-        Електронну копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), який містить всі відомості, доступні для надання з ЄДР у вигляді витягу про юридичну особу відповідного виду,

-        Електронну копію рішення ДФС про включення організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

-        Біографічну довідку потенційного уповноваженого представника організації-апліканта. Довідка надається за таким шаблоном: рік народження; освіта; професійна діяльність (основні місця роботи, посади); громадська діяльність. 

-        Згода на обробку персональних даних, наданих в реєстраційній формі та супровідних документах;

-        Рішення керівних органів організації-апліканта про подання заявки на набуття статусу члена УНП;

-        Річні звіти про діяльність організації за 2 попередні календарні роки із зазначенням джерел фінансування такої діяльності, розміщені у вільному доступі, в тому числі – підтверджені факти діяльності, пов’язаної з політикою Східного партнерства та РГ, на членство в якій подається організація.

 

Звертаємо Вашу увагу, що всі документи з цього переліку мають бути належним чином засвідчені (з печаткою та підписом), при цьому до Секретаріату УНП подаються відскановані копії цих документів. 

 

У разі повної заявки її упродовж кількох днів зможе розглянути Керівний комітет Платформи. Після прийняття рішення Секретаріат УНП доводить його до відома організації-заявнику.