Реформа державної служби: план дій в контексті євроінтеграційного курсу України

07
Кві
2014
Категорії: Анонси / Анонси РГ 1 / Новини / Новини РГ 1

16 квітня 2014 року в межах діяльності підгрупи з реформ державного управління Національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства відбудеться експертний круглий стіл з питань реформи публічної служби.

Під час круглого столу передбачається обговорити актуальні питання здійснення реформи державної служби та служби в органах місцевого самоврядування: які виклики на сьогодні стоять перед державною службою? що необхідно змінювати? Як домогтися, щоб публічна служба дійсно стала поза політикою? як домогтися належного кадрового забезпечення здійснення реформ в країні? що роботи з новим-старим законом про державну службу? які першочергові кроки маємо здійснити в реформуванні публічної служби?

Очікується, що спільними зусиллями у вільній дискусії вдасться сформувати першочергові питання порядку денного реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Захід відбудеться у місті Києві з 10.30 до 13.00 16 квітня 2014 року.

Організатор: Робоча група 1 «Демократія, права людини, належне урядування та стабільність» Національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

Бажаючі взяти участь в роботі круглого столу, можуть надіслати відповідну заявку на адресу office@ccc.kiev.ua, в якій необхідно зазначити прізвище та ім’я, назву організації та контактну адресу електронної пошти. Заявки надсилати до 14 квітня 2014 року. Учасникам з поза міста Києва витрати на проїзд не компенсуються.