Чи ефективно прикордонні області України використовують програми транскордонного співробітництва ЄС? – анонс конференції

14
Тра
2018
Категорії: Анонси РГ 2 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / РГ2

транскордонне співробітництво

18 травня 2018 року в м. Києві відбудеться конференція, під час якої експерти проаналізують ефективність використання прикордонними областями України програм транскордонного співробітництва ЄС та їх фінансових можливостей. Аналіз базуватиметься на дослідженні «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей», проведеному групою експертів в 11 регіонах України.

Учасники заходу дізнаються, наскільки прикордонні регіони на Півночі та Заході України зацікавлені у розвитку транскордонного співробітництва, які проблеми перешкоджають прикордонним  областям максимально повно використовувати потенціал програм транскордонного співробітництва ЄС в рамках реалізації обласних стратегій і як найефективніше поєднати можливості стратегічного документу області та програм транскордонного та територіального співробітництва.

 Захід організовує ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Запрошуємо зацікавлених представників громадських організацій.

Регіональним учасникам відшкодовується проїзд.

 

Час проведення: 11.00-17.00

Місце проведення: Раціотель Київ, вул. Ямська, 52

Спікери заходу:

  • Юрій Вдовенко, керівник ГО «Центр транскордонного співробітництва» (Чернігів)
  • Євгеній Романенко, експерт  ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» (Чернігів)
  • Віталій Лебедюк, керівник ГО «Школа політичної аналітики «ПОЛІС» (Рівне)
  • Лариса Романюк, експерт ГО «Закарпатська обласна організація «Громадянська мережа «ОПОРА» (Ужгород)
  • Лариса Пильгун, Голова Української Асоціації Оцінювання (Київ)
  • Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі ОПОРА (Львів)
  • Дмитро Безвербний, менеджер проектів Луцької міської громадської організації «Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу» (Луцьк)
  • Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати –Україна» (Львів)
  • Швидюк Сергій, доцент кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Чернівці)

 Контактна особа: Олеся Донцова, olesia.dontsova@gmail.com, 097-983-04-88 

 

Довідково: конференція проходитиме в рамках проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей», який реалізує ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української національної Платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Метою проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей» є підвищення ефективності виконання регіональної політики та транскордонного співробітництва в прикордонних регіонах України (в т.ч. в контексті використання Україною допомоги з боку ЄС) через посилення позитивного синергетичного ефекту від взаємодії програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку у Чернігівській, Київській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій та Одеській областях.

ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» є членом Робочої групи 2 «Економічна інтеграція та узгодження з політиками ЄС» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та Робочої групи 1 «Політичний діалог, зовнішня та безпекова політика» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити прес-анонс: Press anounce 18.05.2018.