Посилення спроможності УНП: тренінг “Адвокація: від ідеї до втілення мрій”, 18-20 лютого 2021 року

25
Лют
2021
Категорії: Новини

«Якщо ти хочеш, щоб змінився світ,

То сам стань цією зміною».

Махатма Ганді

 

скрін2_адвокаціяУкраїнська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в рамках програми посилення спроможності організацій-членів Платформи провела тренінг “Адвокація: від ідеї до втілення мрій”, який відбувся онлайн 18-20 лютого 2021 року.

Три дні тренерка Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «Група впливу» (РГ1 УНП), ділилася власним досвідом адвокації.

Під час тренінгу були розглянуті питання :
- Основні етапи адвокаційної кампанії
- Аналіз проблеми
- Звернення громадян та запити на публічну інформацію
- Роз’яснення відмінностей, приклади креативних та впливових підписних кампаній.
- Аналіз зацікавлених сторін
- Сім секретів успішної адвокаційної кампанії

 скрін1_адвокаціяУчасники дізналися як потрібно напрацьовувати пропозиції, рекомендації щодо змін. Учасники разом вчилися аналізувати проблеми, використовуючи метод «дерево проблем» та аналізувати стейкхолдерів.

Тетяна Дурнєва розповіла про 7 секретів успішної адвокаційної кампанії та методи для розширення кола прихильників. Також аналізували досвід учасників та учасниць із застосування інструментів локальної демократії в адвокаційних кампаніях.

Дякуємо всім, хто брав участь в тренінгу, організовував захід, тренерці Тетяні Дурнєвій та Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за підтримку

лого