Підтримка життєздатності та стійкості громадянського суспільства Східного партнерства (аналітична записка ФГС СхП)

10
Жов
2020
Категорії: Документи ФГС / Новини / Новини ФГС СхП

Аналітика Форуму4В аналітичній записці, що підготовлена Форумом громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП),  обговорюються виклики, з якими стикаються ОГС під час пандемії, та способи, як ключові міжнародні зацікавлені сторони можуть підтримати життєздатність та стійкість сектору громадянського суспільства Східного партнерства в майбутньому.

Організації громадянського суспільства були в авангарді зусиль щодо пом’якшення наслідків пандемії COVID-19 у регіоні Східного партнерства. В умовах кризи, яка піддала випробуванню спроможність уряду щодо управління кризисними ситуаціями, ОГС вийшли на другий план, мобілізувавшись на захист основних прав і свобод, а також на підтримку вразливих груп та економіки.

В аналітичній записці, що підготовлена Форумом громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП),  обговорюються виклики, з якими стикалися ОГС, та те, як зацікавлені сторони можуть їх підтримати.

Щоб підтримати ОГС за цих обставин та забезпечити життєздатність та стійкість сектору громадянського суспільства, Форум Східного партнерства окреслив низку рекомендацій ЄС та міжнародним донорам.

Ознайомитися з документом: Аналітична записка «Підтримка життєздатності та стійкості громадянського суспільства Східного партнерства», 16 вересня 2020