Підсумки другого квартального засідання Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

03
Тра
2018
Категорії: Документи ФГС / Новини / Новини ФГС СхП / Регрантинг ФГС СхП

untitled

12-13 квітня Керівний комітет Форуму громадянського суспільства Східного партнерства зустрівся у Мінську, щоб обговорити актуальні питання та зустрітися з Білоруською національною платформою (БНП). Від Української національної платформи, як член Керівного комітету Форуму, у засіданні взяв участь Геннадій Максак.

Протягом першого дня зустрічі Керівний комітет обмінювався думками щодо того, як покращити ефективність Форуму та забезпечити довготривалу ефективність. Окрім того, було напрацьовано ключові заходи і меседжі для окремих полісі-кампаній, а також інформаційна (іміджева) кампанія з нагоди 10-ї річниці створення Форуму. Головні теми обговорення в другий день зустрічі стосувалися змін в процедурі відбору учасників Щорічної асамблеї, пропозицій щодо внутрішньої реформи Форуму, узгодження формату і дат наступних зустрічей Керівного комітету та робочих груп Форуму, окремих питань регрантингу, в тому числі для національних платформ.

Під час зустрічі було визначено дати і місце проведення Щорічної асамблеї ФГС СхП: цього року вона відбудеться 6-7 грудня в Тбілісі.   

Члени Керівного комітету Форуму також обговорили стан Східного партнерства, ситуацію в Білорусі та пріоритети на 2018 р. разом з членами Білоруської національної платформи. Своїми думками щодо ролі громадянського суспільства в Східному партнерстві, того, які уроки може для себе винести білоруське громадянське суспільство з досвіду своїх колег в регіоні члени Керівного комітету поділились в сюжеті незалежного білоруського телеканалу Belsat TV.

Детальніше про результати зустрічі можна дізнатися з протоколу засідання (SC Minutes).

Наступне засідання Керівного комітету відбудеться в Брюсселі у липні.

Джерело: http://eap-csf.eu/steering-committee-meets-in-minsk-for-the-first-time/

*Невдовзі після засідання Керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, в контексті мирних протестів у Вірменії, Керівний комітет Форуму прийняв звернення до високопосадовців ЄС та керівництва Вірменії з закликом звільнити протестуючих та тимчасово призупинити виконання Угоди про всеохоплююче та посилене співробітництво (Детальніше).