Інформаційна кампанія: УНП надіслала моніторинговий звіт стейкхолдерам

28
Бер
2021
Категорії: Документи Платформи / Новини / новини європейської інтеграції

розсилкаБуло поширено інформацію про результати роботи та надіслано моніторинговий звіт УНП «Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року» (публікацію українською та англійською мовами) нашим стейкхолдерам.

Серед адресатів – урядові установи, парламент, офіс Президента України, наукові бібліотеки, центральні бібліотеки великих міст, посольства європейських країн та країн Східного партнерства та представництва донорів.

УНП ФГС СхП 22 січня 2021 року презентувала моніторинговий звіт «Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року» під час публічної дискусії «Досягнення України в Східному партнерстві та плани на майбутнє».

Англійський переклад звіту (Monitoring Report of UNP EaP CSF: Ukraine’s progress in implementation of 20 Eastern Partnership deliverables for 2020) був презентований 25 лютого 2021 під час публічної дискусії для англомовної аудиторії «Чи стане криза можливістю: погляд у майбутнє Східного партнерства» (“Crisis as a possibility? A glance into the future of Eastern Partnership”).

В березні 2021 було представлено інфографіку, підготовлену в рамках проекту, з фокусом на пропозиції УНП ФГС СхП до нової дорожньої карти Східного партнерства до 2025 року.

Моніторинговий звіт УНП: Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року

Monitoring Report of UNP EaP CSF: Ukraine’s progress in implementation of 20 Eastern Partnership deliverables for 2020

Інфографіка: Пропозиції УНП ФГС СхП до нової дорожньої карти Східного партнерства до 2025 року

logo_plashka_nn_ukr