До 16 грудня 2018 р. триває 5-й конкурс регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

07
Гру
2018
Категорії: Новини / Новини ФГС СхП / Регрантинг ФГС СхП


Re-granting-2019

Конкурс має на меті підтримати проекти регіонального виміру, що сприяють досягненню місії і цілей ФГС СхП. Пріоритети для кожної з 5-ти Робочих груп Форуму та процедура аплікаційного процесу описана у Інструкції для аплікантів (Guidelines for Applicants).

Апліканти заохочуються подавати проектні заявки, які б сприяли формуванню ефективної державної політики та адвокатуванню цілей ФГС СхП на рівні ЄС, відповідно до тематичних пріоритетів Платформ і Панелей Східного партнерства. Проектні заявки мають фокусуватися на просуванні реформ в країнах СхП і повинні посилювати діяльність громадянського суспільства у сферах, де громадянське суспільство до цього не було активним.  Зокрема, заявки мають бути спрямованими на представлення в рамках запропонованих проектів широких суспільних інтересів та потреб. Особливо вітаються проекти, які відповідають одразу кільком вищеозначеним вимогам.

Будь-який проект, що фінансується в рамках цього конкурсу, повинен реалізовуватись принаймні в 3-х країнах СхП (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова і Україна) з метою напрацювання результатів в регіональному вимірі.

Будь-яка проектна заявка, що подається в рамках цього конкурсу заявок, повинна передбачати загальний бюджет між мінімально та максимально допустимою вартістю:

  • Мінімальний бюджет проекту: 10.000 євро
  • Максимальний бюджет проекту: 25.000 євро
  • При цьому мінімум 5% складає співфінансування.

Проектні пропозиції, будь ласка, надсилайте на електронну адресу applications@eap-csf.eu до 16 грудня 2018 р. (24.00 за брюссельським часом).

Корисні лінки:

Інструкції для аплікантів (Guidelines for Applicants)

Додаток 1 – Форма проектної заявки (Annex I – Project proposal template)

Додаток 2 – Проект бюджету (Annex II – Budget proposal template)

Загалом упродовж 2015-2018 рр. було проведено чотири грантових конкурси, в рамках яких було реалізовано 61 проект.  

У 2018 р. в рамках регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Секретаріат ФГС СхП отримав 52 проектні заявки, з яких було профінансовано 13 проектів.

 

Інформація англійською мовою 

Інформація російською мовою