Десята річниця Східного партнерства. Національний координатор УНП Геннадій Максак закликав зберігати громадянське суспільство «в топ-пріоритетах порядку денного» на Конференції високого рівня в Брюсселі

20
Тра
2019
Категорії: Новини / Новини ФГС СхП / новини членів УНП / Пряма мова / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5

EaP-High-level-Brussels-71

Існує потреба зберігати громадянське суспільство залученим у формуванні майбутнього порядку денного – таким був месидж до голів держав та урядів, які зібралися на Конференції високого рівня з нагоди відзначення 10-річчя Східного партнерства. Геннадій Максак (Національний координатор УНП та член Керівного комітету ФГС СхП) оцінив десятиліття політики Східного партнерства і поділився кількома рекомендаціями, підкресливши важливість інвестицій в демократичні реформи та можливості для молоді.  Адже саме представники молодого покоління є тими, хто змінюватиме правила гри, хто прийде на зміну корумпованим елітам, приносячи новий спосіб мислення та підхід до роботи.

Беручи участь в панелі спільно з Мамукою Бакхтадзе (Mamuka Bakchtadze), Прем’єр-Міністром Грузії, та Павлом Філіпом (Pavel Filip), Прем’єр-Міністром Молдови, а також іншими міністрами та європейськими стейкхолдерами, Геннадій Максак закликав Європейський Союз та тих, хто долучений до вироблення політики Східного партнерства, приділяти велику увагу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства у формуванні порядку денного – з акцентом на подальше залучення у вироблення, імплементацію та оцінку політики Східного партнерства.

Конференцію високого рівня, що стала головним офіційним заходом святкувань десятиріччя Східного партнерства, приймав Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, у ній взяли участь багато президентів та міністрів закордонних справ.

Участь у конференції також взяла українська делегація, представлена близько десятьма членами Української національної платформи ФГС СхП.

 Джерело новини

60234238_364952857476614_7053440162461646848_n