Анонс: тренінг з оцінки впливу на довкілля для представників бізнесу в Одесі

27
Лип
2018
Категорії: Анонси / Анонси РГ 3 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ3

тренінг в Одесі ЕПЛ17-18 вересня в Одесі Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) проведе тренінг, присвячений запровадженню в Україні інституту оцінки впливу на довкілля.

До участі у тренінгу запрошуються представники суб’єктів господарювання, проектантів та їхніх організацій, які планують працювати з інструментом оцінки впливу на довкілля (ОВД), бажають розібратися у деталях нового механізму та навчитися правильно його використовувати на користь собі, громаді та довкіллю. Під час заходу учасники дізнаються про етапи процедури ОВД,  вимоги до повідомлення про плановану діяльність, до оголошення про початок громадського обговорення, до звіту з ОВД тощо.

Де? м. Одеса, Пансіонат Савіньйон (Південносанаторський провулок, 2, Одеса, Одеська область, 65000)

Коли? 17-18 вересня 2018 року. Початок заходу о 09:30.

Для участі в заході обов’язковою є реєстрація до 1 вересня 2018 року та її підтвердження від ЕПЛ: https://goo.gl/forms/fucGFB3HhW5UfvNo2    

Учасників, що отримають підтвердження участі, ЕПЛ забезпечить безкоштовним проживанням (двомісне розміщення) і харчуванням під час тренінгу, а також квитками до та з місця проведення заходу до міста проживання.

За додатковою інформацією звертайтесь за контактами:

office@epl.org.ua, тел. (032) 225 76 82 до Наталії Куць, юрисконсульта, аналітика ЕПЛ.

Довідкова інформація: Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» вводить сучасну ефективну процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД) на заміну радянського інституту державної екологічної експертизи. Основна ідея ОВД – в процесі прийняття рішення про погодження діяльності, що може спричинити негативний вплив на довкілля, відповідальний орган отримує повну інформацію про такий вплив. Це дозволяє врахувати екологічні інтереси поряд із економічними та соціальним, і, таким чином, прийняти поінформоване, збалансоване і відповідальне рішення. Одним із обов’язкових джерел надходження такої інформації є громадське обговорення, протягом якого представники громадськості можуть подавати будь-які зауваженні і пропозиції до планованої діяльності.

Захід буде проведено за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити анонс: EPL_Odesa.