Анонс семінару: «Чому одесити виїжджають працювати за кордон: причини, наслідки, вирішення проблеми»

08
Чер
2018
Категорії: Анонси / Анонси РГ 4 / Анонси РГ 5 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ4 / РГ5

Одеса

14-15 червня в м. Одеса Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України проведе семінар «Трудова міграція. Ринок праці і заробітна плата». Під час заходу буде представлена статистика щодо українських трудових мігрантів, які працюють в країнах ЄС, а також спеціальностей, за якими вони працевлаштовуються. Учасники проаналізують причини трудової міграції з України до країн ЄС, аспекти нелегальної трудової міграції українців і трудової міграції з м. Одеса та Одеської області, їх вплив на ринок праці України, специфіку працевлаштування за кордоном та умови праці українських трудових мігрантів (будівельників) в країнах ЄС. Профспілки, органи виконавчої влади, роботодавці і представники компаній-посередників з працевлаштування за кордоном обговорять свої позиції з цього питання, розглянуть варіанти стратегій вирішення проблеми, а також досвід європейських профспілок по роботі з трудовими мігрантами України.

Буде оприлюднена статистика щодо українських трудових мігрантів, які працюють в країнах ЄС, та спеціальностей, за якими вони працевлаштовуються. 

  • Що? семінар «Трудова міграція. Ринок праці і заробітна плата»
  • Де? м. Одеса, Гагарінське плато 5, Готель ОК «Одеса»
  • Коли? 14 червня 2018 р. 12:00 (реєстрація на місці з 11:30)

Спікери:

Василь Андреєв – Голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України;

Олег Борисов – Експерт з питань зайнятості і трудової міграції Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України;

Valeri Niemenmaa (Валерій Ніеменмаа) – The Finnish Construction Trade Union (Rakennusliitto) (Будівельна профспілка Фінлядії – Rakennusliitto); - скайп-зв’язок

Володимир Гончаренко – Голова Одеської обласної організації Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

До участі у заході також запрошені Національний координатор Міжнародної організації праці в Україні, представники Міністерства соціальної політики України, Одеської облдержадміністрації та Одеської міської ради, Одеського міського центру зайнятості, Державної міграційної служби України в Одеській області, Будівельної палати України, керівники обласних організацій Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, представники організацій роботодавців, Конфедерації будівельників України, Федерації професійних спілок України і Одеської області, компаній-посередників з працевлаштування за кордоном та інші.

Контактна інформація: тел. (044)289-6031, моб. 096-0173410, Олег Борисов 

 

Довідкова інформація: Семінар проходить за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».