АНОНС: 18 березня 2021 року відбудеться засідання Робочої групи №2 УНП «Економічна інтеграція та зближення з політикою ЄС»

15
Бер
2021
Категорії: Анонси / Анонси РГ 2 / Новини / новини членів УНП / РГ2

FB-Group-Cover-WG-218 березня 2021 року з 10.00 до 12.00 відбудеться засідання РГ2 УНП ФГС СхП. Через карантинні обмеження захід відбудеться онлайн, на платформі Microsoft  Teems.

На засіданні заплановано розглянути наступні питання:

1. Знайомство та обговорення діяльності членів РГ2.

2. Планування діяльності  РГ2 до кінця 2021  року

3. Визначення спільних напрямків діяльності членів РГ2

4.Внутрішня комунікація та спільні навчання членів РГ2

5.Різне

Під час засідання учасники РГ2 познайомляться з діяльністю членів протягом 2020 року, який був роком викликів та можливостей, адже усі ми жили в рамках карантинних обмежень та нової реальності. Адже, “РГ2 – це середовище консолідації спільних зусиль, ідей, напрацювань, обміну досвідом, пошуком синергії , фокусування на експертній взаємодії та виробленні спільних бачень,  взаємна підтримка та партнерства для реалізації якісних євроінтеграційних змін. Іншими словами, – ми можемо з одного боку брати краще один від одного, а з іншого – посилювати один одного й консолідувати спільні речі!”-зазначила координаторка РГ2 Ірина Куропась

Також планується обговорити та спланувати інструменти та методи покращення зовнішньої та внутрішньої комунікаційної політики РГ2 УНП, яка передбачає регламентацію та систематизацію процесів комунікації між членами РГ2 УНП та з Керівним комітетом УНП, РГ2 ФГС СхП та іншими зовнішніми стейкхолдерами.

Важливим питання, яке буде розглянуто на першому  засіданні РГ2 у 2021 році буде напрацювання спільних тем та напрямків діяльності, вироблення  спільної позиції щодо позиціонування  та функціонування РГ2 в рамках УНП ФГС СхП.

лого