16 квітня відбулось спільне засідання РГ4 УНП та РГ6 УС ПГС

02
Тра
2018
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / Новини РГ 4 / новини членів УНП / РГ4

IMG_4490

16 квітня відбулося спільне засідання Робочої групи 4 «Контакти між людьми» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства і Робочої групи 6 «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

IMG_4548

Темою спільного обговорення стали питання культури. У засіданні, окрім членів робочих груп обох Платформ, взяли участь представники Міністерства культури України та Українського культурного фонду, а також інших інституцій, що займаються питаннями сфери культури (див. порядок денний засідання). Говорили про плани євроінтеграційних заходів Міністерства культури України та перспективи розвитку діяльності Українського культурного фонду, інституційні та інші виклики, що створюють перешкоди в реалізації окремих ініціатив, а також про потенціал співпраці з громадянським суспільством. Дискусія також стосувалася питань збереження об’єктів культурної спадщини, їх оцифрування, освітніх програм у сфері культури.

Детальніше про результати обговорення: див. протокол засідання (WG4&WG6_meeting_report).

IMG_4476

IMG_4486

IMG_4529

IMG_4488

IMG_4502

Більше фото з засідання

Засідання відбулось за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом і Міжнародним фондом «Відродження» і виконується Європейською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження».