15 березня в Миколаєві відбудеться круглий стіл: «Робота будівельників за кордоном. Умови праці для українців в країнах ЄС»

07
Бер
2018
Категорії: Анонси / Анонси РГ 5 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ5

ai-148688-aux-main-20150423_rabochie_shutterstock_36015 березня у м. Миколаїв Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України проведе обговорення проблем трудової міграції з України та порушення умов працевлаштування українців за кордоном.

Захід проходитиме за участі керівників обласних організацій Профспілки, представників організацій роботодавців, будівельних навчальних закладів, компаній-посередників з працевлаштування за кордоном, експертів. Запрошені також представники Миколаївської обласної державної адміністрації, міської Ради та Миколаївського обласного центру зайнятості. Круглий стіл організовано за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».

Час: 15 березня 2018 р., 12:00-15:00 (реєстрація на місці з 11:30).

Місце: м. Миколаїв, вул. Московська, 9, Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гмирьова.

Питання до обговорення:

  • стан ринку праці у будівельній галузі України та Миколаївської області;
  • умови працевлаштування українців за кордоном;
  • ключові сфери праці в країнах ЄС, які обирають українці;
  • порушення трудових прав трудових мігрантів.

Спікери:

  • Василь Андреєв – Керівник проекту, Голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.
  • Олег Борисов – Експерт з питань зайнятості і трудової міграції Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.
  • Тетяна Бєлєнкіна – Голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

Акредитація для ЗМІ: Катерина Клименко, +38044 2896031, profbudukraine@gmail.com.

Довідкова інформація: Круглий стіл проходитиме в рамках проекту «Вплив трудової міграції українських працівників на ринки праці України і ЄС на прикладі будівельників», що виконується Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України (Робоча група 5 УНП «Соціально-трудова політика та соціальний діалог»). Проект реалізується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП) та Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС).

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

 

Завантажити анонс заходу: anons_Mykolaiv_15.03.