15-16 березня у Львові відбудеться заключний семінар-тренінг “Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні”

12
Бер
2018
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ1 / РГ2 / РГ5

регулювання 215-16 березня 2018 року у Львові відбудеться семінар-тренінг з практичних аспектів впровадження європейського технічного регулювання в аграрному секторі, харчовій промисловості та туризмі. Семінар проводитиме Сіверський інститут регіональних досліджень за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження». До участі запрошуються місцеві підприємці, представники громадських організацій та органів влади.

Місце та час проведення: м. Львів, пр. В. Чорновола, 57, 5 пов., Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації. Початок – о 10:00.

 Regulation conceptТеми семінару:

  • - Зміни у торговельному режимі після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
  • - Стимулювання малих та середніх підприємств у наближенні національних вимог до європейських в туристичній сфері, аграрному секторі та харчовій промисловості.
  • - Міжнародний досвід трансформації систем технічного регулювання та сучасні європейські тренди щодо їх функціонування.

 Практична частина семінару включатиме:

  • Розробку рекомендацій щодо впровадження системи технічного регулювання в Україні.
  • Презентацію онлайн-платформи для консультацій, де всі бажаючі зможуть залишити свої запитання до експертів та отримати відповіді.
  • Формування ініціативних фокус-груп, які працюватимуть над розвитком регіонального аграрно-харчового і рекреаційно-туристичного кластеру (АРТК), а також налагодження міжрегіональної співпраці.

Семінар проводять експерти – представники організацій-членів Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП) та Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) – Олександра Правдива, Тетяна Васильківська, Тетяна Тимошенко, Юрій Кабаков, Марина Козловська, Олексій Остапенко.

Для участі в семінарі-тренінгу, будь ласкапройдіть реєстрацію за посиланням:  

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIKPO3T6y6PRhXoyRmJdjABUVr2I1oqVFIYm5k4g3FzgIywQ/viewform

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Людмили Чабак (0669783411), Тетяни Васильківської (050 371 53 82).

Участь в семінарі безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, організовані кава-паузи та обід. Учасники з інших міст забезпечуються готелем.

За результатами участі у семінарі-тренінгу учасники отримають сертифікати.

  

Довідкова інформація: семінар-тренінг проходитиме в рамках проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який виконує Сіверський інститут регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія».

Окремі думки, озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити анонс: Anons_Lviv.