14-15 березня у Львові відбудеться тренінг для тренерів із оцінки впливу на довкілля

12
Бер
2018
Категорії: Анонси / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / Новини РГ 3 / новини членів УНП / РГ3

оцінка впливу14-15 березня у Львові Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» проведе тренінг із запровадження в Україні інституту оцінки впливу на довкілля. До участі запрошуються представники неурядових організацій, які планують працювати із інструментом оцінки впливу на довкілля або проводити тренінги з його використання.

Місце проведення: м. Львів, Євроготель (вулиця Тершаковців, 6А).

Дата та час заходу: 14 березня 2018 року, 09:30.

Для участі у заході, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/forms/LFTwBtJ3tDMKtuQj2. Усі учасники мають отримати підтвердження про реєстрацію.

Учасникам заходу відшкодовується оплата за проїзд, а також забезпечується проживання та харчування. УВАГА! Не купуйте квитки самостійно, придбання квитків буде здійснюватися логістичною фірмою.

За додатковою інформацією звертайтеся до Єлизавети Алексєєвої, керівника інформаційно-аналітичного відділу ЕПЛ або Наталії Куць, юрисконсульта, аналітика ЕПЛ за контактами: office@ epl.org.ua, тел. (032) 225 76 82.

 

Довідкова інформація: Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» вводить сучасну ефективну процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД) на заміну радянської державної екологічної експертизи. Основна ідея ОВД – перед прийняттям рішення, яке може негативно вплинути на довкілля, відповідальний орган отримує повну інформацію про такий вплив. Одним із обов’язкових джерел надходження інформації є громадське обговорення – громадськість може подавати будь-які зауваження і пропозиції до планованої діяльності. ОВД зобов’язує державні структури оцінювати екологічні наслідки поряд із економічними та соціальними вигодами від реалізації проекту, а також попереджує (уникає, зменшує або компенсує) негативний вплив на довкілля ще на стадії розгляду проекту органом влади.

Тренінг проходитиме  в рамках проекту «Громадське стимулювання запуску європейської процедури оцінки впливу на довкілля в Україні», який виконує Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (член Робочої групи 3 Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства). Проект реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та Української сторони Платформи громадянського суспільтва Україна-ЄС.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».