1 березня відбудеться круглий стіл “Публічні комунікації та соціальний діалог в Україні: перспективи модернізації задля успішних реформ”

28
Лют
2019
Категорії: Анонси / Анонси РГ 5 / новини членів УНП / РГ5

відродження горизонтальнесопу1 березня 2019 року о 10:00 в приміщенні готелю «Русь» (вул. Госпітальна, 4, 2-й поверх, зала «Венеція») відбудеться засідання круглого столу «Перспективи імплементації в Україні положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо розвитку публічних комунікацій та соціального діалогу» (реєстрація – з 9.30).

Організатор круглого столу – ГО «Спілка орендарів і підприємців України»

Захід відбувається за фінансової підтримки МФ «Відродження», в рамках діяльності Робочої групи 5 «Соціальний діалог та соціально-трудова політика» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Ключові теми для обговорення:

•          стан та перспективи імплементації Глави ХХІ Угоди;

•          можливості впливу сторін соціального діалогу на державну політику на національному та територіальному рівнях;

•          здатність чинної моделі соціального діалогу сприяти застосуванню європейських практик публічного діалогу в українських реаліях;

•          подальші кроки з посилення публічних комунікацій в царині соціального (публічного) діалогу в Україні;

•          шляхи удосконалення публічних комунікацій та соціального діалогу за участі громадськості та посилення його ролі в державному  управлінні на національному та територіальному рівнях.

 

У роботі Круглого столу візьмуть участь парламентарі, представники ЦОВ, сторін соціального діалогу, міжнародних організацій, іноземних експертів та представників дипломатичних місій.

 

В рамках круглого столу буде презентовано проект дорожньої карти «Стратегія модернізації соціального діалогу в Україні»

 

Акредитація на круглий стіл за е-mail: sopu1@ukr.net  або за тел.  (044) 425-04-02; до 16:00 28 лютого цього року.

 

Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння публічним комунікаціям в діалозі між владою та громадськістю в частині імплементації положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію в умовах децентралізації» за фінансової підтримки МФ «Відродження». Окремі думки, озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження».